, 2010-12-01
Ove godine Međunarodni dan osoba s invaliditetom 3. prosinca 2010. zajedno će prigodnim predstavljanjem i prodajnim izložbama obilježit udruge, nevladine i humanitarne organizacije koje djeluju na području grada/općine Mostar a skrbe za osobe s invaliditetom.

Na Trgu Hrvatskih velikana – Rondo 3.12. u vremenu od 10.30. do 15.00 sati na prigodnim štandovima predstavit će se Caritasove ustanove za djecu i odrasle osobe s posebnim potrebama „Nazaret“, „Sveta Obitelj“ i „Emanuel“, Udruženje roditelja i prijatelja djece s posebnim potrebama „Sunce“, Udruga građana za pomoć osobama s mentalnom retardacijom „Vedri osmijeh“, Udruga gluhih i nagluhih osoba „Sluh“ i Udruga paraplegičara.

- U večernjim dijelu programa u Galeriji Katarina Kosača 3.12.2010. s početkom u 19.00 sati bit će otvorena izložba crteža Mirka Žigona, korisnika Centra „Nazaret“.

Mi hodamo
Vi hodate
Oni ne hodaju

Mi čujemo
Vi čujete
Oni ne čuju

Mi možemo
Vi možete
Oni ne mogu

Ne mogu?

Na Međunarodni dan osoba s invaliditetom dođi vidjeti što oni mogu.

Trećeg prosinca od 10.30 do 15 sati – u Mostaru na rondou.

Oni mogu.
Možete i vi.